Image
Image
Image

Ślub to  najpiękniejszy moment w  życiu każdej pary młodej. Przygotowania do uroczystości trwają miesiącami, trzeba przecież przemyśleć każdy szczegół uroczystości. Wybór miejsca i sali weselnej, gdzie odbędzie się przyjęcie weselne to  kluczowa decyzja.  Podjęcie gości stanowi podstawę udanej zabawy i komfort pary młodej.

Dajemy do państwa dyspozycji nowy, wybudowany i uruchomiony w 2004 roku dom weselny. Klimatyzowana sala weselna w miejscowości Lubań, mieszcząca do 120 osób, z możliwością przepięknego zaaranżowania, zgodnie z potrzebami klienta. Wygodne i luźno ustawione krzesła, szerokie przejścia zapewniają komfort przy spożywaniu posiłków, doskonałą komunikację oraz zabawę taneczną. Podest dla orkiestry jest centrum sali, wokół którego toczy się cała impreza.

Sala jest urządzona w klasycznym stylu,  co zapewnia naszym gościom tło dobrej atmosfery. Dysponujemy wielofunkcyjnym i nastrojowym oświetleniem. Uniwersalny układ pozwala na dowolną aranżację stołów i wykorzystanie sali stosownie do indywidualnych potrzeb klientów.

Pragniemy uczynić ten wieczór niezapomnianym. Nasze atuty, oprócz możliwości lokalowych, to również zaplecze kuchenne i fachowa obsługa szefa kuchni z trzydziestoletnim doświadczeniem zawodowym oraz jego zespół. Zgodnie z życzeniem klienta serwowane są najwspanialsze dania polskiej kuchni, podawane przez wykwalifikowanych kelnerów, co również wpływa na zapewnienie, by w trakcie przyjęcia i poprawin nic nie brakowało gościom weselnym i młodej parze.

W równie przyjaznej atmosferze mogą odbywać się inne imprezy okolicznościowe, a w tym Andrzejki, Sylwester.

Image
Image
Image

Polityka Prywatności

Ta strona korzysta z plików cookie w celu poprawienia jakości obsługi. Zakładamy, że wszystko jest w porządku, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz.